Odhalenie českého politika: Lietadlo nad Ukrajinou zostrelila CIA!

zostrelené lietadlo
Miesto dopadu zostreleného lietadla. PHOTO: Flickr.

PRAHA – Zostrelené lietadlo na Ukrajine a aj teroristický útok z 11. septembra 2001 má na svedomí americká CIA. S týmto tvrdením prišiel český poslanec Stanislav Huml z ČSSD. Na sociálnej sieti Facebook vysvetlil, prečo je to tak. Píše o tom český portál iDnes.cz.

„Zdá sa byť viac než jasné, že tvrdé sankcie, ktoré boli vyhlásené s ohľadom na zostrelenie civilného lietadla s takmer 300 mŕtvymi, spôsobila úmyselne ukrajinská armáda. Rukopis CIA sa nedá zaprieť,“ napísal poslanec Huml v piatok večer na Facebook.

Svojich fanúšikov v tejto súvislosti upozornil, že na Ukrajine pôsobia americkí vojenskí poradcovia, píše portál iDnes.cz.

„Z toho mi vyplýva, že niekto v pozadí chce vojnu za každú cenu, ako potrebovali vojnu proti terorizmu, ktorá je už vyčerpaná. Preto muselo spadnúť lietadlo, aby bol dôvod,“ myslí si Huml, ktorý svoje tvrdenie zverejnili na svojom Facebooku:

stanislav huml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armáda proti vlastným

Ukrajinský prezident Petro Porošenko podľa neho pácha vojnové zločiny, lebo posiela armádu proti vlastným ľuďom. Udalosti okolo pravdepodobného zostrelenia malajzijského Boeingu 777, ktorý bol na ceste z holandského Amsterdamu do Kuala Lumpur, poslancovi pripomenuli teroristické útoky na Spojené štáty v roku 2001. Aj za nimi podľa Humla stála americká tajná služba.

Viac..  Voľby 2024: Zloženie nového Európskeho parlamentu

Celý svet sa stal 11. septembra 2001 svedkom útoku na USA. Štyri komerčné lietadlá unieslo dvanásť mužov z teroristickej organizácie Al-Káida. Dve lietadlá narazili do Svetového obchodného centra v New Yorku, jedno lietadlo do budovy Ministerstva obrany USA vo Washingtone. Posledné lietadlo spadlo do neobývanej oblasti v Pensylvánii pri pokuse pasažierov zabrániť tragédii.

Viac informácií sa dozviete na spravodajskom portáli www.noviny.sk.

O red

Odporúčame pozrieť

Putin

NEMECKO: Šéf námorníctva po kontroverzných výrokoch o Kryme odstúpil

BERLÍN 23. januára (SITA/AP) – Šéf nemeckého vojenského námorníctva v sobotu odstúpil zo svojej funkcie …

Consent choices