Pracuj pre európsku agentúru ENISA v Grécku za 2500 EUR mesačne

Európska agentúra ENISA sa zaoberá ochranou európskej informačnej spoločnosti. Počítače, mobilné telefóny, banky a internet musia s ohľadom na ich nepostrádateľnú úlohu v modernom živote a v hospodárstvach navzájom hladko spolupracovať.

Úlohou agentúry ENISA je zabezpečiť v EÚ potrebnú vysokú úroveň bezpečnosti sietí a prenášaných údajov. V rámci plnenia svojich cieľov agentúra:

  • poskytuje odborné poradenstvo o bezpečnosti sietí a údajov vnútroštátnym orgánom a inštitúciám EÚ;
  • pôsobí ako fórum na výmenu osvedčených postupov;
  • podporuje výmenu kontaktov medzi inštitúciami EÚ, vnútroštátnymi orgánmi a podnikateľmi.

Spoločne s inštitúciami EÚ a vnútroštátnymi orgánmi sa ENISA snaží vytvoriť kultúru bezpečnosti pre informačné siete v EÚ.

ENISA hľadá zamestnancov v oblasti bezpečnosti sietí a informácií (NIS). Noví zamestnanci budú zaradení do jednej z jednotiek operačného oddelenia jadra (COD) a budú podávať zodpovedajúcu správu vedúcemu oddelenia.

Všetky potrebné ifnromácie, kritériá a proces výberu nájdete TU. Čo by som chcel spomenúť, tak kancelárie ENISA sú v Aténach, v Grécku a mesačný plat je  2476.74 EUR. Uzávierka je do 29. apríla. Takže držím palce.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

 

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

K posilneniu európskych obranných kapacít proti čínskemu ekonomickému nátlaku prispela aj Miriam Lexmann

Posilnenie európskych kapacít proti ekonomickému nátlaku zo strany Číny aktuálne prerokovalo a schválilo  plenárne zhromaždenie …

Consent choices