Hľadá sa 30 šikovných ľudí na platené stáže do Ženevy (MOP)

 

Medzinárodná organizácia práce (International Labour Organization) je špecializovaná agentúra Organizácie spojených národov, ktorá sa usiluje o presadzovanie sociálnej spravodlivosti a medzinárodne uznávaných ľudských, pracovných a sociálnych práv. Bola založená v roku 1919 v rámci Versaillského mierového procesu a v roku 1946 bola ako prvá prijatá do systému Organizácie Spojených národov.

Organizácia sídli v Ženeve, oficiálnymi jazykmi sú angličtina a francúzština. Ďalšími úradnými jazykmi sú aj španielsky, arabský, nemecký, ruský a čínsky jazyk. Členmi medzinárodnej organizácie práce môžu byť len štáty, v súčasnosti ich je 183.

A práve teraz sa môžete prihlásiť na platenú stáž v Medzinárodnej organizácii práce v Ženeve v trvaní 3 až 6 mesiacov. Každá jedna stáž je v inej oblasti, ako napríklad: kolektívne vyjednávanie, sociálna ochrana, zelené pracovné miesta, mzdová politika a mnoho ďalších.

Ak mate záujem, môžete sa prihlásiť do 6. septembra 2015 na oficiálnej stránke TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

 

 

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

sud, pravo, justicia

Porovnávací prehľad EÚ v oblasti justície za rok 2023: účinnosť justičných systémov sa zlepšuje

Európska komisia uverejnila jedenáste vydanie porovnávacieho prehľadu EÚ v oblasti justície, ktorý predstavuje výročný prehľad …

Consent choices