lexmann
Miriam Lexmann, europoslankyňa /KDH, EPP/. PHOTO: FB ML.

Miriam Lexmann: Moja pomoc z prvej vlny pokračuje, stále je možnosť sa zapojiť

Ešte počas prvej vlny pandémie som sa rozhodla pomôcť viacerým rodinám, kde mali deti problém s učením na diaľku, lebo im chýbal funkčný počítač. Ešte dnes cítim obrovský rešpekt voči týmto hrdinom, ktorých ťažký život v zložitých podmienkach nezlomil, ale naopak urobil silnejšími. Keď im moja asistentka Ľudka odovzdávala notebooky v čase, keď som vtedy kvôli Covidu ostala uväznená v Bruseli, zažívala podľa jej slov veľmi silné stretnutia, ktoré v nej rezonujú doteraz.
▶ Moja pomoc odvtedy pokračuje naďalej aj cez súkromný grantový program „Pomôžme si“. Každý mesiac som obdarovaná možnosťou podeliť sa o svoj príjem, a tak prispieť rodinám k riešeniu urgentných výziev. Táto druhá vlna nie je iná. Naďalej chcem pomôcť tým, ktorých sociálna situácia neuveriteľne sťažuje možnosť čeliť skúškam spojeným s pandémiou. Všetky detaily – tak ako vždy – nájdete na mojom webe www.lexmann.eu.
▶ Ak by ste sa chceli pripojiť a prispieť aj Vy do zbierky funkčných počítačov pre dištančné vzdelávanie, jednu takú akurát robíme v KDH: https://www.kdh.sk/kdh-daruje-notebooky-studentom-na…/
Pomôžme si, spojme sily a s nádejou zvládneme aj túto ťaživú dobu! ?
Všetkým želám krásny, pokojný víkend! ?

Viac..  EK vyšetruje štátnu pomoc, ktorú poskytlo Slovensko na zriadenie závodu na ťažbu sklárskeho piesku

O red

Odporúčame pozrieť

Miriam Lexmann zvolili na pozíciu kvestorky Európskeho parlamentu

Europoslankyňa za KDH Miriam Lexmann bola dnes, 17.júla 2024, na ustanovujúcej schodzi Európskeho parlamentu zvolená …

Consent choices