Diskusia Vidíme sa s ministrom Samuelom Vlčanom. PHOTO: FB Zastúpenia EK na Slovensku

Najnovší diel VIDÍME SA s ministrom Samuelom Vlčanom

„Keď otvárame trh iným dodávateľom potravín mimo Európskej únie, mali by sme sa pozrieť na to ako oni dodržiavajú prísne environmentálne pravidlá, ktoré už platia v Európe a ktoré sa budú sprísňovať,“ pripomína Samuel Vlčan.

Zaujíma vás, ako sa Slovensko chystá na uplatňovanie novej poľnohospodárskej politiky, aké sú hlavné prvky vízia moderného poľnohospodárstva pre Slovensko do roku 2035 a mali by byť potraviny dovážané z krajín mimo EÚ zaťažené uhlíkovou daňou? Odpovede na tieto ale aj ďalšie otázky nájdete v ďalšom videu zo série Vidíme sa, kde sa šéf Zastúpenia EK na Slovensku, Ladislav Miko, rozpráva s ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, nominantom za stranu OĽaNO Samuelom Vlčanom.

Nové diely Vidíme sa vychádzajú každý pondelok na YouTube Zastúpenia Európskej komisie, aj na ich Facebooku. Jednotlivé epizódy si môžete vypočuť aj v audio verzii, ako podcast na Spotify. Ladislav Miko v nich so svojimi hosťami pravidelne diskutuje o ich osobných názoroch na Európsku úniu, ale aj na aktuálne dianie na Slovensku a v celej EÚ.

Viac..  Ján Rudolf: Slovensko opäť príde o stovky miliónov z eurofondov, aká je ich ďalšia budúcnosť?

O mam

Odporúčame pozrieť

Napriek kritike EK schválila slovenská vláda zákaz dovozu niektorých komodít z Ukrajiny

Len krátko po tom, čo Európska komisia kritizovala Poľsko a Maďarsko za zákaz dovozu potravinárskych …

Consent choices