Stefanec
Europoslanec Ivan Štefanec. PHOTO: © European Union-EP.

Ivan Štefanec: Prácu europoslancov musia pozitívne cítiť vo vlastnom živote predovšetkým bežní občania

Europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH) informoval o nových cieľoch, ktorým sa chce venovať popri starších agendách v budúcom volebnom období v prípade, že by bol opätovne zvolený do Európskeho parlamentu.

„Medzi mojimi cieľmi nechýba rast zamestnanosti a dôstojné mzdy, stabilné ceny energií, menej byrokracie pre slovenských podnikateľov, posilňovanie bezpečnosti na cestách, právny štát, bezpečné Slovensko, či Erasmus+ pre seniorov a podnikateľov. Prácu europoslancov musia pozitívne cítiť vo vlastnom živote predovšetkým bežní občania. Myslím si, že občanom Slovenska prostredníctvom ich zastupovania v Európskom parlamente mám čo ponúknuť. Nie sú to len odborné znalosti a schopnosti, ale aj dlhoročné skúsenosti, reálne výsledky, kontakty naprieč celou Európou, slušnosť, spoľahlivosť, reprezentácia Slovenska na úrovni a hlavne energia, ktorá mi ako aktívnemu bežcovi rozhodne nechýba,“ povedal Ivan Štefanec, ktorého index vplyvu poslancov Európskeho parlamentu zaradil medzi top dvadsať najvplyvnejších europoslancov s dopadom na formovanie vnútorného trhu Európskej únie.

Viac..  35.511 mladých ľudí a 437 Slovákov precestuje Európu zadarmo cez DiscoverEU

O mam

Odporúčame pozrieť

Ivan Štefanec: Zrušenie RTVS poškodí aj dobré meno Slovenska v zahraničí

Národná rada Slovenskej republiky koaličnou väčšinou odhlasovala zánik verejnoprávnej televízie bez účasti opozičných poslancov v …

Consent choices