Využi svoj hlas, kampaň. PHOTO: EP

Európske voľby: video „Využi svoj hlas“ dosiahlo 504 miliónov zhliadnutí

Pred koncom predvolebnej kampane dosiahol film „Využi svoj hlas“, ktorý zdôrazňuje význam volieb a ochranu demokracie, viac ako 504 miliónov zhliadnutí.

Hlavným audiovizuálnym produktom predvolebnej kampane Parlamentu sú svedectvá starších občanov z rôznych krajín EÚ, ktorí odovzdávajú svoje príbehy o demokracii ďalším generáciám a zdôrazňujú, že demokraciu a možnosť voliť nemožno považovať za samozrejmosť.

Video si môžete pozrieť tu.

Okrem 504,2 milióna zhliadnutí (údaje do 2. júna) na platformách sociálnych médií, videostreamovacích platformách, v rámci prepojených televízií a na mobilných zariadeniach, film v jeho rôznych formátoch (4-minútový dokument a kratšie 30-sekundové, 15-sekundové a 6-sekundové klipy navrhnuté pre sociálne médiá) bol uvedený v televíznych vysielaniach po celom kontinente a tiež na miestach, ako sú kiná či futbalové štadióny.

Viac..  Európske športové hviezdy povzbudzujú občanov, aby hlasovali v eurovoľbách

Pod heslom „Využi svoj hlas. Nenechaj za seba rozhodnúť iných„, mala druhá fáza inštitucionálnej predvolebnej kampane mnohostranný prístup vrátane mediálnych podujatí, digitálneho dosahu, zapojenia verejných a súkromných partnerov, komunitných participatívnych iniciatív a vzdelávacích programov prispôsobených tak, aby rezonovali medzi občanmi naprieč EÚ.

O mam

Odporúčame pozrieť

sermek

Ako vyzerali voľby v ostatných krajinách? Spýtali sme sa vedúceho kancelárie EP na Slovensku

Robert Sermek je vedúci kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku. Zodpovedal na otázky o novom zložení …

Consent choices