Stáž v Belíne pre TGUE (mesačný grant 1100 EUR)

Transgender Europe (TGEU) je európska nezisková sieť, ktorá zastrešuje organizácie pracujúce pre úplnú rovnosť a začlenenie všetkých transrodových ľudí v Európe. Sieť zahŕňa organizácie, ktoré podporujú alebo pracujú za práva všetkých transrodových ľudí v celej Európe.

TGEU práve teraz hľadá stážistu na plný úväzok 40 hodín týždenne. Dĺžka stáže je 3 mesiace začínajúca najskôr 1. augusta a najneskôr 15. septembra 2015. Miesto konania stáže je Berlín, Nemecko. Stážista bude súčasťou politiky a budovania kapacít tímu TGEU, a bude mať príležitosť získať pohľad do TGEU a prispieť k európskej advokácii, politike, ale aj kampane aktivít na národnej úrovni, rovnako ako dohľad a pochopenie TGEU pre jej prácu.

Ide o platenú pozíciu s mesačným platom vo výške € 1100 (zahŕňa krytie zdravotnej starostlivosti). Ak máte záujem, uzávierka je do 23. júna 2015. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

ludia

Komisia predkladá súbor opatrení na posilnenie práv občanov EÚ

Európske občianstvo je jedným z najvýznamnejších úspechov EÚ. Pri príležitosti 30. výročia európskeho občianstva dnes Európska …

Consent choices