Matovič
Igor Matovič. Zdroj: ÚVSR

Pribudlo 53 nových prípadov. Premiér sa nechce spoliehať len na zodpovednosť ľudí

BRATISLAVA / Za uplynulých 24 hodín v našej krajine pribudlo 53 nových infikovaných, dokopy tak na Slovensku potvrdili 1 851 prípadov koronavírusu SARS-CoV-2. Naša krajina nehlási žiadne ďalšie úmrtie, nákaze teda dokopy podľahlo 28 ľudí. Ako informuje Národné centrum zdravotníckych informácií, počet hospitalizovaných pacientov je 10. Počet vyliečených je aktuálne 1 473.

Za uplynulý deň pribudlo až 53 nových prípadov

Národné centrum zdravotníckych informácií potvrdilo informáciu, ktorú zverejnil premiér na sociálnej sieti. Pribudlo 53 nových prípadov, pričom sa vykonalo 2 284 testov. 

Vyliečili sa 4 pacienti, dokopy ich je už 1477. Počet obetí ostáva nezmenených a rovnako nepribudli ani noví hospitalizovaní pacienti. Je ich 10. 

Nové prípady sú z okresu Prešov (12), Bratislava (9), Čadca (9), Košice (5), Trebišov (3), Košice – okolie (2), Sabinov (2), Piešťany (2), Dunajská Streda (1), Gelnica (1), Malacky (1), Martin (1), Nové Mesto nad Váhom (1), Nové Zámky (1), Senec (1), Spišská Nová Ves (1), Šaľa (1)   

Viac..  Komisia predkladá súbor opatrení na posilnenie práv občanov EÚ

Premiér Igor Matovič oznámil na sociálnej sieti, že za uplynulý deň malo pribudnúť 53 nových prípadov.

Viac informácií sa dozviete na spravodajskom portáli www.noviny.sk

O dac

Odporúčame pozrieť

Ivan Štefanec: Nechceme zo Slovenska druhé Maďarsko

Európska ľudová strana navrhuje diskusiu o situácii na Slovensku na budúcotýždňovom plenárnom zasadnutí. Podľa europoslanca …

Consent choices