Milan Kňažko a Ladislav Miko. PHOTO: FB Zastúpenie EK na SLovensku

Najnovší diel VIDÍME SA s Milanom Kňažkom

„Na tribúne som veľakrát povedal, že Slovensko chce ísť do Európy. Som rád, že sa to naplnilo do tej miery, že Európa nás prijala medzi seba. Teraz je dôležité, či sme tú Európu prijali za svoju,“ pripomína Milan Kňažko.

Zaujíma vás, či ešte aj po 32 rokoch v našej spoločnosti žijú myšlienky 17. novembra, prečo je rozdelená slovenská i česká spoločnosť, aké reformy potrebujeme, čo je sloboda, ako sa nám v EÚ žije či akým spôsobom máme spoluvytvárať Európu? Odpovede na tieto, ale aj ďalšie, otázky vám prinášame v našom ďalšom videu zo série Vidíme sa, kde sa šéf Zastúpenia EK na Slovensku, Ladislav Miko, rozpráva so známym hercom a bývalým politikom Milanom Kňažkom.

Viac..  Helena Dalliová, komisárka EÚ pre rovnosť : Nezabúdame na nikoho

Nové diely Vidíme sa vychádzajú každý pondelok na YouTube aj  Facebooku Zastúpenia Európskej komisie. Jednotlivé epizódy si môžete vypočuť aj v audio verzii, ako podcast na Spotify. Ladislav Miko v nich so svojimi hosťami pravidelne diskutuje o ich osobných názoroch na Európsku úniu, ale aj na aktuálne dianie na Slovensku a v celej EÚ.

O mam

Odporúčame pozrieť

Najnovší diel VIDÍME SA s Vladimírom Šuchom

„Som presvedčený, že akékoľvek iné riešenie ako európske bude pre Slovensko veľmi zlé,“ pripomína Vladimír …

Consent choices