Stefanec
Europoslanec Ivan Štefanec. PHOTO: © European Union.-EP.

Ivan Štefanec: Zlaté príbehy odhaľujú pravé životné hodnoty a skúsenosti

Europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH) slávnostne predstavil svoju najnovšiu knižku s názvom „Zlaté príbehy“ v ktorej sú zozbierané príbehy 14 manželských párov, ktoré spolu prežili viac ako 50 rokov. Uvedenie knihy do života prebiehalo počas vernisáže obrazov nominantiek ocenenia Slovenka roka 2023.   

„Medzi štrnástimi „zlatými príbehmi“ sa dočítate aj o životnej ceste manželov Feldekovcov, či iných vzácnych ľuďoch, vrátane mojich starých rodičov. Cieľom tejto útlej knihy je podporiť význam dlhoročného manželstva a manželskej vernosti aj v dnešnej dobe, kedy sú naozajstné hodnoty a dlhoročné ľudské životné skúsenosti často opomínané a pošliapavané. Touto cestou sa chcem poďakovať aj pani Rehákovej, za jej celoživotný prínos pre slovenskú kultúru a aj za to, že práve z jej iniciatívy mi bolo umožnené moju brožúrku Zlaté príbehy uviesť do života, práve počas tejto významnej udalosti. Za jej celoživotný prínos som sa pani Rehákovej poďakoval tým, že som ju navrhol na ocenenie Európsky občan roka 2023. Toto ocenenie si plne zaslúži,“ vyjadril sa europoslanec.

Viac..  Štyria z desiatich zamestnancov ECB trpia syndrómom vyhorenia

O mam

Odporúčame pozrieť

Stefanec

Ivan Štefanec: Súčasné Rusko je teroristický štát

Europoslanec a vedúci slovenskej delegácie pri Európskej ľudovej strane Ivan Štefanec (KDH) podporuje vyhlásenie predsedu …

Consent choices