Zapoj sa do letnej súťaže „I love Europe“

Cestuješ v lete do niektorej z krajín EÚ? Tak sa zapoj aj ty do letnej fotosúťaže od Europe Direct Senica! Podmienky sú úplne jednoduché. Vyfoť sa s nápisom „I love Europe“, lajkni stránku Europe Direct Senica na FB a si zaradený do súťaže o super ceny.

Nápis „I love Europe“ môže byť v akejkoľvek forme…. stiahnutý v mobile, tablete, nakreslený na papieri, na čele, kreativitu necháme na tebe. Aby sme ti uľahčili súťaž, nápis „I love Europe“ si stiahni aj z našej web stránky Europe Direct Senica, ulož si ho do mobilu a pri tvojom cestovaní sa s ním stačí už len cvaknúť.

Svoje fotky môžeš posielať do správy na FB alebo na instagram #letoveu2015 do31.8.2015!

Súťažné fotky budú zverejnené na FB stránke a tiež na web stránke Europe Direct Senica. Tie naj získajú super ceny pričom hodnotiť sa bude vo viacerých kategóriách ako je najkrajšia fotka, najvtipnejšia, najkreatívnejšia a fotka s najväčším počtom lajkov… Tak užívaj leto, cestuj, spoznávaj Európu a pošli nám svoju letnú fotku aj ty!

Viac informácii na oficiálnej stránke TU.

Pre spravodajský portál EuropskeNoviny.sk spracoval Miroslav Hajnoš

O Miroslav Hajnoš

Odporúčame pozrieť

Eurobarometer: Súčasná geopolitická situácia zvyšuje význam európskych volieb

Európsky parlament v stredu zverejnil posledný Eurobarometer pred európskymi voľbami. Občania podľa najnovšieho prieskumu vedia …

Consent choices